RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
IZVRŠILNI ODBOR NAŠEGA DRUŠTVA


Izlet na Zasavsko Sveto goro

Objavil: Urednik .

Zbrali smo se v soboto, 28. februarja, in se odpeljali proti Litiji in prispeli do železniške postaje Sava. Začeli smo s hojo, pot je bila pokrita z listjem, na nekarerih mestih nas je še spremljal sneg. Bil je čudoviti pomladni dan, ki je kar klical po uživanju v naravi.

Zasavska Sveta gora je priljubljena izletniška točka, ki se nahaja med Litijo in Izlakami. Z vrha, na katerem stoji župnijska cerkev Marijinega rojstva, se nam odpre lep razgled na Posavsko hribovje. Ob jasnem vremenu seže pogled vse do Snežnika prek Julijskih alp , ter do bližnjih Kamniško savinjskih alp.