RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Pohod na Križno goro v soboto, 21. aprila

Objavil: Urednik .

Dobimo se 21. aprila ob 9. uri za pohod na Križno goro. Hoja ni težka, saj lahko gremo po cesti, kjer ni klanca. S pohodniškimi palicami bo pot lažja. Potrebna je tudi primerna obutev in dobra volja.

Zberemo se na glavni avtobusni postaji v Škofji Loki. V primeru slabšega vremena je možno, da spremenimo smer in gremo po ravnem preko Tavčarjevega dvorca mimo Poljanske cerkve do Gorenje vasi. Ta pot je lepa in zanimiva. V vsakem primeru bomo preskbeli tudi nekaj za pod zob. Iz Gorenje vasi gremo nazaj v Škofjo Loko z avtobusom.