RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
IZVRŠILNI ODBOR NAŠEGA DRUŠTVA


Redna letna skupščina društva - 13. april 2013

Objavil: Urednik .

Dnevni  red :

  1. Izvolitev delovnega predsedstva
  2. Poročilo predsednice o delu izvršilnega odbora
  3. Poročilo strokovnega odbora
  4. Poročilo nadzornega odbora
  5. Poročilo disciplinske komisije
  6. Razprava o poročilih in predlogi ter glasovanje o njih
  7. Razno

Kulturni program :
Pevka Ana Vipotnik in kitarist Igor Leonardi sta kreativni par od leta 1998. Kot gonilna sila zasedbe Fake Orchestra sta ustvarila tri zgoščenke in odigrala preko 450 koncertov doma kot v tujini, kjer je skupina nastopala od Istanbula do  New Yorka. Poslušali smo :
Serdce (ruski tango ), Soldad (C. Eora, Zelenortski), Ne čakaj na maj (B. Lesjak / Fran Milčinski Ježek), Notte di luna calante (Domenico Modugnio), Jarabie (afriška narodna )in Glažek vinčka ( Fran Milčinski Ježek).

Po kulturnem programu smo začeli z  redno letno skupščino.

Predsednica društva UTRIP
Polona  Leskovec