RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Redna letna skupščina društva - 13. april 2013

Objavil: Urednik .

Dnevni  red :

  1. Izvolitev delovnega predsedstva
  2. Poročilo predsednice o delu izvršilnega odbora
  3. Poročilo strokovnega odbora
  4. Poročilo nadzornega odbora
  5. Poročilo disciplinske komisije
  6. Razprava o poročilih in predlogi ter glasovanje o njih
  7. Razno

Kulturni program :
Pevka Ana Vipotnik in kitarist Igor Leonardi sta kreativni par od leta 1998. Kot gonilna sila zasedbe Fake Orchestra sta ustvarila tri zgoščenke in odigrala preko 450 koncertov doma kot v tujini, kjer je skupina nastopala od Istanbula do  New Yorka. Poslušali smo :
Serdce (ruski tango ), Soldad (C. Eora, Zelenortski), Ne čakaj na maj (B. Lesjak / Fran Milčinski Ježek), Notte di luna calante (Domenico Modugnio), Jarabie (afriška narodna )in Glažek vinčka ( Fran Milčinski Ježek).

Po kulturnem programu smo začeli z  redno letno skupščino.

Predsednica društva UTRIP
Polona  Leskovec