RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Prenovljena spletna stran našega društva

Objavil: Urednik .

Spoštovani obiskovalke in obiskovalci našega spletnega portala - pozdravljeni na prenovljenih spletnih straneh. Na prenovljenem portalu najdete podatke o dejavnosti društva: kaj smo, kdo smo, kako se včlaniti ... Ogledate si lahko izdaje društvenega glasila Naš utrip za preteklih nekaj let, pripravili smo obrazec,  s katerim nam lahko pošiljate sporočila in se jih že vnaprej veselimo. Seveda objavljamo tudi poljudno napisane strokovne prispevke, katerih izbiro bomo kmalu še obogatili. Še posebej pa se bomo potrudili, da vas bomo sproti obveščali o novostih v dejavnosti društva, vabili na prireditve in o njih tudi poročali.

Da vam vsebino naših strani še bolj približamo, smo omogočili, da s klikom na levo črko A (v desnem zgornjem kotu glave spletne strani jo najdete) povečate velikost črk in še izboljšate berljivost teksta.