RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Izlet na Koroško in ogled rudnika Mežica

Objavil: Urednik .

Z avtobusom smo se 5. junija zjutraj odpeljali v  Mežico, kjer smo se razdelili v dve skupini: prva se je odpeljala v Črno na Koroškem, kjer so dobili zaščitno opremo in gorska kolesa, nato pa so se s kolesi spustili v osrčje rudnika. Druga skupina je prav tako dobila zaščitne obleke, pokrivala in svetilke. Z rudniškim vlakcem smo se po 15 minutah vožnje pripeljali na zborno točko in si nato pod strokovnim vodstvom ogledali,  kako je v starih časih potekalo delo v rudniku. Po obisku rudnika smo
imeli skupno kosilo v gostilni Brančurnik v Prevaljah.

Spodaj si lahko ogledate nekaj slik iz  tega našega prijetnega in zanimivega izleta.