RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
IZVRŠILNI ODBOR NAŠEGA DRUŠTVA


Izlet na Bizeljsko in martinovanje

Objavil: Urednik .

Na našem izletu 21. novembra  na  Bizeljsko smo se najprej ustavili pri družini Istenič v Stari vasi, pri odličnem  in danes že svetovno znanem proizvajalcu penine po klasični metodi.. Ogledali smo si njihovo klet in spoznali celoten postopek izdelave.. Izlet smo nadaljevali z obiskom gradu Bizeljsko. Zanimiva in vredna ogleda je kapela sv. Hieronima kjer sta še vedno ohranjena stropna štukatura in lep baročni veliki oltar.

Oskrbniki gradu družina Klakočar imajo v gradu tudi svojo vinsko klet. Po ogledu gradu  smo odšli na martinovo kosilo v bližnjo vinoteko Pri Peču.

(za povečan prikaz kliknite slike in nato še gumb Celoten zaslon)