RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Izšla je 92. številka revije Naš utrip

Objavil: Urednik .

Izšla je 92. številka revije Naš utrip.

Iz vsebine: Vabilo na izlet na Kras (Štanjel, Pepin vrt v Dutovljah); Miha Leskovec (Mengeš, 29. 7. 2023); Izvedba delavnice zdravega načina življenja; Pogoji kvalitetnega staranja (Prim. Matjaž Lunaček, dr. med.); Novi sedež društva; Ali je hipertenzijo res potrebno zdraviti (Prim. Matija Cevc, dr. med.); Varno na cesti; Vabilo na delavnico zdravega načina življenja; Zgodovinski kotiček - Talasoterapija; Za dobro voljo; Telesna vadba na Slovanu.

V celoti si jo lahko ogledate in njeno pestro vsebino preberete tudi na tej spletni strani!

Če prikaz v vašem brskalniku ni ustrezen, kliknite TUKAJ