RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Vabilo na pohod v Tamar

Objavil: Urednik .

Vabimo vas, da se nam pridružite na pohodu v Tamar, ki ga organizira naše društvo v spomin na Polono in Miha. Pohod bo v torek, 24.10.2023, zbrali se bomo na železniški postaji v Ljubljani pod uro, odhod je ob 9 uri, prevoz bo organiziralo društvo.

Pohod ni zahteven in traja približno eno uro, kljub temu priporočamo, da se opremite s primerno športno opremo.

Da bi lahko čim bolje organizirali prevoz, vas vljudno prosimo, da se čim prej prijavite preko e-pošte društva Utrip Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. ali preko telefona 031-651-532 v popoldanskih urah najkasneje do 18.10.2023.

V slučaju slabega vremena bo pohod odpovedan.

Vabljeni!

Predsednica društva UTRIP

Vesna Pongrac