RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Vabilo na delavnico Zdrav način življenja

Objavil: Urednik .

Vabilo na delavnico

 

ZDRAV NAČIN ŽIVLJENJA

 

SREDA 07.06.2023

 

Društvo srčnih bolnikov s spodbujevalnikom Slovenije UTRIP organizira delavnico »Zdrav način življenja«, ki bo v SREDO 7.6.2023 ob 15. uri v 4. predavalnici v prvem nadstropju Univerzitetnega kliničnega centra na Zaloški cesti 7 v Ljubljani.

Na delavnici bomo merili vrednosti holesterola, trigliceridov in glukoze v krvi, krvni tlak, izračunali indeks telesne mase in ogroženost za srčno žilne bolezni, svetovali glede zdrave prehrane in psihofizične aktivnosti in odgovarjali na Vaša vprašanja o zdravju, bolezni in življenju.

 

Vljudno vabljeni!

Predsednica društva UTRIP

Vesna Pongrac