RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Izšla je 89. številka revije Naš utrip

Objavil: Urednik .

Izšla je 89. številka revije Naš utrip.

Iz vsebine: Vabilo na izlet v Kamnik; Osvojili smo Maribor; Vabilo na predavanje Mnogoteri ugodni učinki vitamina D (prof. dr. Marija Pfeifer, dr. med.); Srčno popuščanje - neopazna bolezen sodobnega časa; Telesna zmogljivost odraslih (dr. Jerneja Premelč); Delavnica zdravega načina življenja; Vabilo na delavnico zdravega načina življenja; Ko mrtvi žive uče - anatomija skozi čas; Za dobro voljo; Telesna vadba na Slovanu.

V celoti si jo lahko ogledate in njeno pestro vsebino preberete tudi na tej spletni strani!

Če prikaz v vašem brskalniku ni ustrezen, kliknite TUKAJ