RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Izšla je 88. številka revije Naš utrip

Objavil: Urednik .

Izšla je 88. številka revije Naš utrip.

Iz vsebine: Vabilo na izlet v Maribor; Nagovor predsednice društva na redni letni skupščini; Za dobro voljo; Poslovno poročilo o delovanju društva v letu 2021; Albina Burnik je spregovorila o svojem življenju; Telesna vadba na Kodeljevem; Vabilo na predavanje Srčno popuščanje; Vabilo na delavnico zdravega načina življenja; Tuberkuloza, »pozabljena« bolezen; Za dobro voljo; Telesna vadba na Slovanu.

V celoti si jo lahko ogledate in njeno pestro vsebino preberete tudi na tej spletni strani!

Če prikaz v vašem brskalniku ni ustrezen, kliknite TUKAJ