RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Vabilo na testiranje telesne zmogljivosti (dr. Jerneja Premelč)

Objavil: Urednik .

Lepo vabljeni na testiranje telesne zmogljivosti za člane društva Utrip, ki bo potekalo v četrtek, 7. oktobra ob 16:30.

Potrebujete športno opremo (trenirka in športni copati). Testi niso zahtevni in so primerni za vse člane. Testiranje bo potekalo v dvorani Športnega parka Ludus (Šlandrova 11, 1000 Ljubljana – Črnuče). Do tja pelje avtobus številka 8, ki ustavi prav ob dvorani. Po aktivnostih druženje lahko nadaljujemo v prijetnem lokalu, ki se nahaja v notranjosti objekta. Na testiranje se prijavite na elektronski naslov društva Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. ali na društveni telefon 031 651 532.

Pridite nasmejani in pripravljeni na prijetno in aktivno druženje!

Vse udeležence testiranja prosimo, da imate pri sebi potrdilo PCT!

Vabilo na testiranje telesne zmogljivosti