Program obnovitvene rehabilitacije - Šmarješke Toplice

obnovitvena rehabilitacija

Program obnovitvene rehabilitacije za člane
Društva bolnikov s spodbujevalnikom UTRIP

Terme Šmarješke Toplice, 11. do 18. 10. 2020

Vabimo vas na naše tradicionalno druženje – program obnovitvene rehabilitacije za člane društva Utrip, v Terme Šmarješke Toplice. Tudi tokrat smo vam pripravili pester program, ki vključuje:

Naša ponudba tako vključuje:

• namestitev v eno in dvoposteljnih sobah hotelov Šmarjeta **** ali Toplice***,
  • polne ali polpenzione z varovalno prehrano,
  • kopalne plašče v sobah,
  • neomejeno kopanje v hotelskih bazenih tudi na dan prihoda in odhoda,
  • nočno kopanje v petek in soboto s penino,
  • 6x vaje v telovadnici po težavnostnih skupinah,
  • dnevno vsaj tri različne oblike prilagojene aerobne vadbe (hidrogimnastika, nordijska hoja ali vodeni sprehodi),
  • delavnica zdrave prehrane z osebnim svetovanjem
  • bogat večerni animacijski program, organizacijo izletov po željah društva,
  • 10 % popusta na vse zdravstvene in velnes storitve,
  • brezplačni avtobusni prevoz v zdravilišče ter nazaj za vsaj 15 udeležencev,
  • možnost obročnega odplačila programa s plačilno kartico (Maestro), 3 obroki.
  • Možnost unovčitve turističnega bona!
  • Društvo Utrip prispeva 20€ za vsakega člana!
polni penzioni v dvoposteljni sobi* polpenzioni v dvoposteljni sobi
413,00€ 329,00€
polni penzioni v enoposteljni sobi** polpenzioni v enoposteljni sobi
483,00 € 399,00 €

* Hotel Šmarjeta (1/2 sobe), ** Hotel Toplice (1/1 sobe). Navedene cene že vključujejo zgornjo mejo vseh popustov, nanje ni možno uveljavljati dodatnih popustov. Cene veljajo na osebo, turistična taksa ni vključena v ceno (2,50 EUR na dan na osebo). Doplačilo za 1/1 sobo je 10 €/dan, za polni penzion pa 12 €/dan. število enoposteljnih sob je omejeno.

PAKET ZANJO/ZANJ po posebni akcijski ceni za skupino 25 EUR. Paket vsebuje 20 minutno masažo hrbta in 20 min aroma kopel in jo je potrebno rezervirati skupaj z namestitvijo, da bomo lahko zagotovili izvedbo v času vašega bivanja. Redna cena paketa je 49 EUR.

Informacije in rezervacije: Terme Krka, d. o. o., Novo mesto, T: 08/20 50 300, E: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. do 10.9.2020. Ob rezervaciji navedite kodo DRUŠTVO UTRIP.