RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


VABILO NA IZLET V SLOVENSKE GORICE

Objavil: Urednik .

Čeprav grozdje šele kaže svoje prve zelene jagode, smo se odločili, da tokrat organiziramo izlet v vzhodni del Slovenije. Veseli, da se je splošna situacija umirila in da smo zdravi, si želimo srečanja in klepeta s prijatelji in znanci, s katerimi se srečujemo na izletih.

Na izlet se bomo podali v soboto, 4. 7. 2020, v Andrence, v občini Cerkvenjak.
Zbrali se bomo na Avtobusni postaji Ljubljana »pod uro«, odhod avtobusa bo ob 8. uri. Avtobus nas bo popeljal mimo Celja in Maribora v Andrence Pod kozolec, kjer se bomo od 10. do 11. ure udeležili nordijske hoje s palicami (potrebujete primerno obleko in obutev).
Ogledali si bomo prikaz starega načina košnje in spravila trave na kozolec.
Popoldanski čas nam bo popestril kulturni program, ki nam bo razkril zanimivosti Slovenskih goric ter njihove kulturne in etnološke značilnosti.

Andrence bomo zapustili po 16. uri.

Cena izleta je 25€.
Prijave sprejemamo na društveni telefon 031 651 632 med 19. in 21. uro do 30. 06. 2020.

Vljudno vabljeni,

Predsednica društva
Vesna Pongrac