RAZGIBAJMO TELO
SRČNI VZPODBUJEVALNIKI
TRIGLAVSKA ROŽA
UTRIPOVCI SMO PRIDNI KAKOR ČMRLJI
TUDI DEŽNE KAPLJE NISO OVIRA ZA NAŠO REKREACIJO
ČLANI IZVRŠILNEGA, NADZORNEGA IN STROKOVNEGA ODBORA DRUŠTVA UTRIP


Izšla je 79. številka revije Naš utrip

Objavil: Urednik .

Izšla je 79. številka revije Naš utrip.

Iz vsebine: Delavnica zdravja; Izlet na Zgornje Jezersko; Indijanska banana ali asimina; Veliki Zvoh; Martinovanje v Beli krajini 2018; »Babje poletje« na Voglu; Triglav s tonzuro ali Triglav brez čepice; Pohod na Slemenovo špico; Zgodovina bolnice v Ljubljani; Novoletna križanka in rešitev septembrske; Za dobro voljo; Telesna vadba na Slovanu

V celoti si jo lahko ogledate in njeno pestro vsebino preberete tudi na tej spletni strani!

Če prikaz v vašem brskalniku ni ustrezen, kliknite TUKAJ